Výlov Bulhar 2022

Vlastnímu výlovu rybníku, předcházela páteční příprava, kdy rybáři postavili kádiště a natáhli podložku. Poté se rozešli k odpočinku tak, aby mohli druhý den od ranních hodin začít s výlovem.

Výlov začal v sobotu v 7:00, lovící četa sklepla rybu na podložku a začal vlastní výlov. Po zvednutí podložky, rybáři začali jádřit rybu na loviště. Po zjádření ryby na loviště se začalo s brakováním ryby. V převážném zastoupení byl kapr obecný. Dále byli sloveni líni, amuři, štiky a bílá ryba. Výlovek byl z části distribuován „do světa“ a také byl nasazen revír 411 032. Po výlovu čekal rybáře úklid rybářského nádobí.

Pop zvednutí podložky, také nastartoval doprovodný program v podobě stánku s občerstvením  a své dva stany si připravili také Myslivci Unhošť a Melicharovo vlastivědné muzeum Unhošť. Doprovodnému programu moc počasí nepřálo ale i přes tento nečas se přišlo podívat velké množství návštěvníků.

Rybáři celkově hodnotí výlov pozitivně, a to je skvělá zpráva.

PETRŮV ZDAR !

PH

foto galerie a reportáž na Kladenském deníku:

https://kladensky.denik.cz/zpravy_region/podivejte-se-rybari-z-unhoste-usporadali-vylov-rybniku-bulhar-20221023.html?fbclid=IwAR2bGqNWfsn0mZkK85-iCdwWGc5bguKMVj0bwmUk3u0Mo1uQlb178pccJ4U

Sdílej článek:

Zásady ochrany osobních údajů

2023 ČRS, z.s. MO Unhošť, Křivoklátská 17, Unhošť  273 51, IČ: 70109982

webdesign: DTPak.cz s.r.o.