Srpnová brigáda v roce 2020

15. 8. 2020 proběhla plánovaná brigáda na sádkách MO ČRS Unhošť. Ukazuje se, že v letních měsících je zájem o možnost plnit brigádní hodiny nižší než na jaře, nebo na podzim. Je to škoda, protože i v létě je kolem rybníků pořád co dělat. I tak jsme se ale v sobotu sešli v devíti lidech a za celkově odpracovaných 81,5 hodin udělali spoustu práce.

Začali jsme stahováním okřehku na Spodním Ledárenském a sádce. Další parta se vrhla na rovnání povrchu cesty, sekání a opravu lodí. Po krátké pauze, jsme se rozdělili opět do několika skupin a vrhli se udělat vápno na Rybárně, Spodním a Horním Ledárenském. Paralelně trhali rybáři i rákos v Horním Ledárenském a nebo proběhl úklid v chatě s obilím.

Po svačině jsme pokračovali v trhání rákosu a dali se do odvozu vytěženého okřehku. Následoval úklid nářadí a brigáda byla ukončena.

Všem zúčastněným patří velké poděkování za jejich činnost v rámci brigádní činnosti pro spolek. Nyní už nás čekají přípravy na Den na rybářské baště. Budeme se tedy těšit na setkání již 29. 8. 2020.

PETRŮV ZDAR!

PH

Sdílej článek:

Zásady ochrany osobních údajů

2023 ČRS, z.s. MO Unhošť, Křivoklátská 17, Unhošť  273 51, IČ: 70109982

webdesign: DTPak.cz s.r.o.