Spouštíme nový WEB

Před nějakou dobou jsme se rozhodli, že je čas trochu jít s dobou a modernizovat webovou prezentaci naší místní organizace. V řadách našich členů jsou nejrůznější odborníci a mimo jiné i právě odborníci na tvorbu webových stránek. Ve spolupráci s DTPak.cz s. r. o. jsme se vrhli směrem k nové koncepci webu.  Hlavním cílem bylo co nejvíce usnadnit informovanost směrem k členům o aktuálním dění v naší organizaci a tím i zlepšit propagaci směrem k veřejnosti. Dalším cílem bylo web zjednodušit, provzdušnit a získat tak snadnou orientaci při hledání důležitých informací nejen pro nové, ale i stávající členy MO. Jak se nám celkové dílo povedlo posuďte sami.

Do budoucna připravujeme ještě sekci dokumenty, kde budeme ukládat důležité listiny jako například usnesení a zápisy z výročních schůzí nebo zápisy z výborových jednání a další důležité dokumenty, které pomůžou členům a třeba jim ulehčí ten život rybáře.

Sledujte nové webové stránky, zejména kalendář akcí a aktuality z dění v naší MO. Budete vždy skvěle informováni, žádná událost Vám neunikne a možná zvýšíme i zájem o naši společnou činnost.

Závěrem nezbývá než poděkovat jmenovitě Petrovi Martinovskému, který web pro MO Unhošť vytvořil.

Věřím že zvolená cesta propagace naší činnosti jde správným směrem.

PETRŮV ZDAR!

Pavel Helebrant
předseda MO

webdesign:

Sdílej článek:

Zásady ochrany osobních údajů

2019 ČRS, z.s. MO Unhošť, Křivoklátská 17, Unhošť  273 51, IČ: 70109982

webdesign: DTPak.cz s.r.o.