Po delší době opět zasedal výbor MO Unhošť

Po delší odmlce, kdy začala v půlce března 2020 platit opatření kvůli koronavirové krizi, opět zasedal výbor MO Unhošť. Během průběhu platných opatření, zejména o zákazu shromažďování osob, byly výborové schůze zrušeny a dvakrát proběhlo jednání formou elektronické komunikace po emailu. Koncem dubna a začátkem května začalo docházet k postupnému rozvolňování opatření nařízených vládou ČR, které doufám budou i nadále pokračovat. Uspořádali jsme tedy s tímto v souladu zasedání výboru MO Unhošť, protože je potřeba na revíru i rybochovných zařízeních spoustu práce a organizovat chod spolku od stolu s PC je ne úplně vhodné. Netradiční zasedání jsme uskutečnili v „klubovně u rybníků“ ve venkovním provedení, kde všichni měli dostatek prostoru dodržet rozestupy minimálně 2 m.

Nyní pár poznatků o čem jsme jednali. K 11.5.2020 dochází k povolení akcí do 100 osob a tak hlavním tématem byla diskuse o rozvolnění opatření týkajících se bezprostředně naší MO. Od 11.5.2020 opět začíná brigádní činnost. První brigáda byla naplánována dle rozpisu na 16.5.2020 a to hlavně na revíru 411 032 Kačák 3 – Svárovská nádrž a posléze přesun na sádky pod pivovarem. Podrobněji byl probírán plán práce stanovené brigády. Na další schůzi budeme řešit pořádání našich kulturních akcí, které budou muset být pro letošní rok nějakým způsobem bohužel redukovány. Předseda seznámil s došlou elektronickou poštou a mimo jiné s otevřením nového revíru Borovice MO Mukařov. Dále seznámil se stavem žádosti o pořízení vybavení na dotace. Žádost byla podána a velké poděkování patří panu Gruntovi z SÚS, který pomohl při jejím podání. Nyní nezbývá než čekat. Dále bylo hospodářem představeno splnění a plán zarybnění nasazení rybí obsádky jak na revíru, tak na rybochovných zařízeních, plus diskutoval potřebnou brigádní činnost. V neposlední řadě byl probírán úkol z plnění usnesení VČS a to o stavu členské základny MO Unhošť k 30.4.2020 a následném příspěvku za členy MO Unhošť do fondu nákupu vodních ploch za rok 2020. Současný stav členské základny MO Unhošť je 142 členů a pokladník zašle na účet fondu 7 100 Kč. Na výboru ještě byli probírány další drobnosti ….

Všechny důležité body budou v nejbližší době dány veřejnosti na vědomí formou samostatných příspěvků na webu, případně emailem. Při všech rozvolněných situacích a pořádání akcí je nadále nutné brát v potaz všechna aktuální nařízení vlády!

Doufám, že tato situace se pomalu, ale jistě vrací do normálu a přeji spoustu šťastných chvil strávených u vody.

Petrův zdar!

Předseda MO
Pavel Helebrant 

Sdílej článek:

Zásady ochrany osobních údajů

2023 ČRS, z.s. MO Unhošť, Křivoklátská 17, Unhošť  273 51, IČ: 70109982

webdesign: DTPak.cz s.r.o.