Od září startuje rybářský kroužek 2023!

🎣 Přidejte se k nám do našeho nového rybářského dobrodružství pro děti! 🌊

Milé děti, připravte se na vzrušující nový ročník rybařského kroužku pro děti ČRS MO Unhošť! Chcete objevovat přírodu, naučit se nové dovednosti a získat rybářský lístek? Pak vám náš kroužek poskytne všechno, co potřebujete!

📅 Datum: 11.9.2023 🕓 Čas: Od 16:00 📍 Místo: Rybníky pod pivovarem

Naše schůzky budou plné zábavy, učení a nových přátelství. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo máte již nějaké zkušenosti s rybařením, naši zkušení instruktoři vám pomohou rozvinout vaše dovednosti a zasvětit vás do tajemství rybaření.

Co můžete očekávat: 🐟 Naučte se základní rybářské techniky od našich zkušených instruktorů. 🎣 Vyzkoušejte různé druhy rybářského náčiní a zjistíte, jak správně používat každý z nich. 📚 Získáte znalosti o různých druzích ryb a jejich životním prostředí. 🏆 Splňte zkoušky a získejte svůj vlastní rybářský lístek. 💬 Sdílejte zážitky a příběhy s ostatními mladými rybáři v přátelském prostředí.

Budeme se pravidelně vypravovat k našim rybníkům, kde budete mít příležitost uplatnit své nové dovednosti a prozkoumat krásy přírody. Budeme také pořádat soutěže s úžasnými cenami, které budou vaším důkazem o vašem úsilí a pokroku.

Nechte svou vášeň pro rybaření rozkvést v našem rybařském kroužku. Přijďte 11.9.2023 od 16:00 k rybníkům pod pivovarem a připravte se na nezapomenutelná dobrodružství!

Poznámka: Nezapomeňte si s sebou vzít své rybářské vybavení a hodně radosti v srdci!

Těšíme se na vás!

ČRS MO Unhošť

Sdílej článek:

Zásady ochrany osobních údajů

2019 ČRS, z.s. MO Unhošť, Křivoklátská 17, Unhošť  273 51, IČ: 70109982

webdesign: DTPak.cz s.r.o.