Květnová brigáda … sila už se začínají zelenat …

V sobotu 21. 5. 2022 se konala plánovaná brigáda, i přes malou účast se opět podařilo odvést velké množství práce, které je rozhodně vidět.

Rybáři se sešli v 7:30 v klubovně po pivovarem. Jedna parta vyrazila na revír ve Svárově kde bylo provedeno sečení travních porostů, výštěp náletů a instalace nového sudu na odpadky (původní někdo odcizil, i s odpadem, nad čímž tedy zůstává rozum stát).  Po skončení prací rybářská stráž provedla kontrolu 6-ti lovících, všichni měli vše v pořádku a bez závad.

Parta, která zůstala na soustavě, se věnovala další plánované činnosti. Proběhlo také sekání hrází, obnovení krbu v klubovně, výřez padlých stromů, nebo oživování solárního vzduchovala. Dále kluci vyčistili betonovou sádku. Nejvíce odvedené práce je vidět v pokračování na rekonstrukci sil, kdy probíhalo broušení a následný nátěr ve vyšších patrech sil.  U sil bylo také provedeno jejich uzemnění a nyní už zbývá je jen dotřít a budou vypadat jako nová.

V obsazení 10-ti členů MO Unhošť se odpracovalo  96 brigádnických hodin. Všem kdo se účastní brigád a svou prací přispějí k prostředí ve kterém se pohybujeme, že vypadá jak vypadá, patří velké poděkování.

Těšíme se na příští setkání na červnové brigádě!

PETRŮV ZDAR!

PH

Sdílej článek:

Zásady ochrany osobních údajů

2019 ČRS, z.s. MO Unhošť, Křivoklátská 17, Unhošť  273 51, IČ: 70109982

webdesign: DTPak.cz s.r.o.