Březnová brigáda věnována opět hrázím a úklidu

V sobotu 20. 3. 2021 jsme se sešli opět na soustavě na plánované brigádě.  Práce bylo odvedeno opět velké množství a jsme pomalu připraveni na sezonu 2021.  I když hotovo není vlastně nikdy 🙂

Z plánované činnosti probíhali opět hrubé zemní práce za pomoci těžké techniky, které byli  v plánovaném rozsahu dokončeny. Pod Rybárnou jsme zpevnili cestu pro přístup k lovišti, dosypali kamenem hráze Výtažníku a sjednotili všechny deponie materiálu k chatě, kde bude materiál čekat na další plánované opravy hrází tentokráte na Horním Ledárenském a na Rybárně ze strany potoka, které plánujeme přibližně za tři horka.  Až Hráze na Novém a Rybárně trochu vyschnou, bude potřeba ještě vyhrabat drobný kamen, provést zarovnání povrchů a oset je travním semenem. Tato činnost nás čeká na další brigádě.

Dále jsme rozbourali a  zlikvidovali starou kadibudku, které tento osud dopřál nedávný silný vítr, na dalších brigádách nás tedy čeká stavba nové. Vyčistili jsme hráze a potok od zbytkových dřevin po prořezávkách a vše nechali projít plamenem.  Rybárna se také dočkala nových dluží, kterými po přesunutí madel ze starých, hospodář hned přihradil Rybárnu, která se tak začala napouštět.

V neposlední řadě jsme se věnovali úklidu prostoru u klubovny, kde se za léta nahromadilo velké množství šrotu, který byl odvezen do sběrny a probrali ostatní smetí, které čeká na odvoz do sběrného dvora, takže toto opět zbylo na příště.

Všem členům MO, kteří se účastnili brigády patří velké poděkování za jejich přístup a odvedenou činnost.

PETRŮV ZDAR!

PH

 

Sdílej článek:

Zásady ochrany osobních údajů

2019 ČRS, z.s. MO Unhošť, Křivoklátská 17, Unhošť  273 51, IČ: 70109982

webdesign: DTPak.cz s.r.o.