!POZOR: ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ VČS 2021: 18. 9. 2021 – Výroční členská schůze

AKTUALIZOVÁNO:
Vážení členové MO Unhošť, vážení hosté,
výroční členská schůze 2021 se blíží, koná se v termínu 18. 9. 2021. Bohužel jsme díky nařízení vlády, které zavedlo zpřísňující opatření pro akce konané ve vnitřních prostorách od 1. 9. 2021, nuceni změnit místo konání VČS 2021. Nuceni změnit místo konání jsme zejména z těch důvodů, že v žádném případě nechceme vědomě odpírat právo členům účastnit se výroční členské schůze tím, že bychom případně, při nedodržení podmínek vztahujících se na vnitřní prostory pro konání schůzí (nepředložení očkování, negativního testu apod.), byli nuceni je na schůzi nevpustit.
Vezměte prosím na vědomí, že výroční členská schůze 2021 MO Unhošť se bude konat ve stejném termínu, tedy v sobotu 18. 9. 2021 od 9:00 (prezentace od 8:30), ale je přesunuta do prostor rybniční soustavy pod pivovarem v Unhošti (Křivoklátská č.p. 17), kde bude konána pod širým nebem.
Prosíme členy, aby pokud to bude možné, nejezdili k rybníkům autem, ale přišli pěšky nebo se nechali dovézt. Zaparkovat můžete v Unhošti. Omezený prostor pro parkování necháme pořadatelům a starším členům, kteří nemají jinou možnost jak se na soustavu dostat.
Pokud někdo nebude vědět, kde se rybniční soustava nachází, ozvěte se nám, rádi Vám cestu vysvětlíme.
 
Šiřte tuto zprávu mezi další členy MO Unhošť, aby se dostala opravdu ke každému i k těm,  kteří nemají možnost elektronické komunikace a sledování sociálních sítí.
Děkuji za pochopení a doufám že příští rok již bude vše v normálu.

PETRŮV ZDAR!

Pavel Helebrant
předseda MO Unhošť

  

Sdílej článek:

Zásady ochrany osobních údajů

2019 ČRS, z.s. MO Unhošť, Křivoklátská 17, Unhošť  273 51, IČ: 70109982

webdesign: DTPak.cz s.r.o.